Дрова ольха

Дрова ольха
Цена:  1100.00 грн
Производитель:  Дом Сад
Дополнительно:  Цена с доставкой
В наличии:  есть
Описание товара
Дрова з деревини вільхи Бровари та Київської області.

Дрова розница с доставкой: береза, ольха
 

Береза, ольха: метровка 1300 грн за складометр + доставка.
дуб или акация : метровка 1600 грн за складометр + доставка
сосна : метровка 1100 грн за складометр + доставка
Дрова оптом метровка от 700 грн от 20 складометров + доставка

Кора сосновая от 30  грн за мешок 50л.
Щепа декоративная цветная от 90 грн мешок 50л
Перегной конский от 45 грн мешок 50л
Чернозем от 50 грн мешок 50л
Торф кислый от 90 грн мешок 50л


Дрова з деревини вільхи - один із найкращих варіантів для опалювальних систем, печей та камінів. Вільха відрізняється щільною структурою, легко розгорається, горить протягом тривалого часу при високій температурі та з мінімальною кількістю золи, перевершуючи за своїми якостями всі інші дрова. Вільха завжди вважалася найкращим матеріалом для топки печей, і до цього дня ця деревина практично не має конкурентів за своїми фізичними властивостями. Ми пропонуємо до Вашої уваги якісні дрова з вільхи, заготовлені з цілісної деревини, без слідів гниття та інших дефектів. Зробіть замовлення у нас, щоб із гарантій отримати надійний матеріал для топки.

Позитивні властивості

Крім високої температури та тривалого терміну горіння, вільха відрізняється малим вмістом смол у деревині, а значить, при згорянні утворюється зовсім невелика кількість диму, сажі, золи та чадного газу. Використання таких дров рекомендовано для відритих камінів, оскільки при горінні вони не погіршують мікроклімат у приміщенні. Також вільха дуже легко розпалюється і горить рівним полум'ям, опалюючи приміщення протягом тривалого часу.

Завдяки тому, що вільха дає мінімум диму і сажі, а також горить при високій температурі, створюючи хорошу тягу, матеріал часто використовується як засіб профілактичного чищення димоходів. Гаряче повітря спалює і виштовхує сажу, що накопичилася на стінках, прочищаючи димар і покращуючи тягу печі або каміна.

Звернувшись до нас, Ви можете замовити у будь-якому обсязі якісні дрова. Вільха, купити яку можна у нас, заготовляється в екологічно чистих районах, проходить процес сушіння та підготовки до використання відповідно до сучасної технології. Ціни доступні для будь-якого бюджету, постійних клієнтів та оптових замовників чекають на вигідні знижки. Просто зателефонуйте та зробіть замовлення.

 

Характеристики товара

Отзывы
Отзывов ещё нет. Ваш отзыв будет первым :)

Оставить отзыв о Дрова ольха